Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bisotens 5mg x 30cp.film / DCI: BISOPROLOLUM / Forma de prezentare: Cutie cu 3 blist. PVC/Al x 10 ..

Număr anunț
DA41005568
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,32 RON
Valoare finală
1.076,32 RON
Data publicării
18.08.2026 08:28
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.