Ofertă acceptată
Cumpărare directă
XEROX TONER 106R03885 MAGENTA - 9000pagini*
- Număr anunț
- DA41003415
- Autoritate contractantă
- PARCHET DE PE LANGA CURTEA DE APEL IASI (CUI 16734054)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973,50 RON
- Valoare atribuită
- 973,50 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:59
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
973,50 RON
din 973,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro