Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLET CERESIT CT 126 20KG, AMORSA CT 17 10 L,BETON CONTA, CERESIT CM 11 , MZ 5 MORTAR,SAPA BRUTA CIME

Număr anunț
DA41006440
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.567,51 RON
Valoare atribuită
1.567,51 RON
Data publicării
18.08.2026 09:29
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.567,51 RON

din 1.567,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.