Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica la cerintele ANRE - infiintare sistem GN DTAC

Număr anunț
DA41002872
Autoritate contractantă
Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
Furnizor / câștigător
ROBOT SRL (CUI RO7412840)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
17.08.2026 13:18
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.