Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPLIMENT ALIMENTAR HEPATOPROTECTOR - GASTROENTEROLOGIE

Număr anunț
DA41006325
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
18.08.2026 09:23
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.