Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta carte 57

Număr anunț
DA41007105
Autoritate contractantă
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu (CUI 4773866)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.466,87 RON
Valoare atribuită
10.466,87 RON
Data publicării
18.08.2026 10:06
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.466,87 RON

din 10.466,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.