Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MOBILIER CAMINUL CULTURAL SI BIBLIOTECA IPOTESTI
- Număr anunț
- DA41006127
- Autoritate contractantă
- COMUNA IPOTESTI (CUI 4244172)
- Furnizor / câștigător
- OLIVIA-MOBILA S.R.L. (CUI 46259004)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.916,66 RON
- Valoare finală
- 32.916,66 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 09:12
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.