Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placaj FF plop negru SU, 2500 x 1250 x 18 mm REVIZIA GRIVITA

Număr anunț
DA41007284
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44191400-9 · Placi fibrolemnoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.295 RON
Valoare atribuită
1.295 RON
Data publicării
18.08.2026 10:16
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.295 RON

din 1.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.