Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Carti proiect ”coltul de lectură"
- Număr anunț
- DA41003413
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 283 (CUI 10839515)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.466,87 RON
- Valoare finală
- 10.466,87 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:59
- Data finalizării
- 18.08.2026 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.