Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente audio

Număr anunț
DA41005153
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF IERARH NICOLAE BUCU (CUI 33558322)
Furnizor / câștigător
MEDIA CRUSHER SRL (CUI RO18640363)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300,83 RON
Valoare atribuită
6.300,83 RON
Data publicării
17.08.2026 17:09
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300,83 RON

din 6.300,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.