Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale educationale copii, conform comenzii 442853 de pe site-ul www.evawoodtoys.ro
- Număr anunț
- DA41007249
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ACADEMIA PITICILOR (CUI 17971440)
- Furnizor / câștigător
- KMBE INVEST S.R.L. (CUI 43315096)
- Cod CPV
- 37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.293,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.293,12 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 10:14
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.293,12 RON
din 3.293,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro