Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamete iT - laptop si copiator full color

Număr anunț
DA41007327
Autoritate contractantă
COMUNA BUTENI (CUI 3518997)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI RO27581428)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.500 RON
Valoare atribuită
23.500 RON
Data publicării
18.08.2026 10:19
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.500 RON

din 23.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.