Ofertă refuzată Cumpărare directă

Canule metalice pentru aspiratie auriculara / nazala, 3.0 x 80 mm, conector Round Luer, cod albastru

Număr anunț
DA41007068
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SYNERGO EUROPE SRL (CUI RO22515288)
Cod CPV
33141220-8 · Canule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531,73 RON
Valoare finală
531,73 RON
Data publicării
18.08.2026 10:04
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.