Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE PENTRU SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA41003021
Autoritate contractantă
COMUNA CETATE (CONSILIUL LOCAL CETATE) (CUI 4553470)
Furnizor / câștigător
LACRIS IMPEX SRL (CUI 5652471)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
17.08.2026 13:30
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.