Ofertă acceptată Cumpărare directă

TIPIZATE ATELIER(FETESTI)

Număr anunț
DA40996631
Autoritate contractantă
SC ADI ECOO 2009 S.A.. (CUI RO28213025)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,90 RON
Valoare atribuită
371,90 RON
Data publicării
14.08.2026 12:22
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,90 RON

din 371,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.