Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TICAGRELOR 90MG x 56 cpr film. / BRILIQUE 90 MG- UPU + SMURD FARM. 43 SEPT 2026
- Număr anunț
- DA40991279
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- BYA SELL SRL (CUI 22594591)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,50 RON
- Valoare atribuită
- 100,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:25
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,50 RON
din 100,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro