Ofertă acceptată Cumpărare directă

Klintensiv Dezinfectant suprafete gata de utilizare VIRUCID, avizat Ministerul Sanatatii, 1 L

Număr anunț
DA41005258
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.497,60 RON
Valoare atribuită
1.497,60 RON
Data publicării
18.08.2026 06:09
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.497,60 RON

din 1.497,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.