Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta, întreţinere şi reparaţii aparatura frigorifica din dotarea laboratoarelor.
- Număr anunț
- DA41008177
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
- Furnizor / câștigător
- DANCAR 2000 SRL (CUI 12571582)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.100 RON
- Valoare atribuită
- 6.100 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:05
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.100 RON
din 6.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro