Ofertă refuzată Cumpărare directă

Obtinere aviz ANAR pentru Reactualizare PUG și Regulament de Urbanism comuna jud Ilfov

Număr anunț
DA41007844
Autoritate contractantă
COMUNA PERIS (PRIMARIA COMUNEI PERIS) (CUI 4611554)
Furnizor / câștigător
LAV ECO MANAGEMENT SOLUTIONS SRL (CUI 36988472)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare finală
50.000 RON
Data publicării
18.08.2026 10:46
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.