Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geanta medicala (mica) - NEECHIPATA 45x28xh 28 cm -

Număr anunț
DA41007280
Autoritate contractantă
Comuna Cozmesti (Primaria) (CUI 16670635)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
18.08.2026 10:15
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.