Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Tantum verde spray 0.15% x 30ml / DCI: BENZYDAMINUM / Forma de prezentare: Cutie x 1 flac. din PEI.
- Număr anunț
- DA41006966
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.629 RON
- Valoare finală
- 1.629 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 09:59
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.