Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu o usa GORENJE R4142PS, 242 l, H 143 cm, Clasa E, argintiu

Număr anunț
DA41006756
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MOTAS VASLUI (CUI 19193069)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.205,79 RON
Valoare atribuită
1.205,79 RON
Data publicării
18.08.2026 09:47
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.205,79 RON

din 1.205,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.