Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE REPARATII DRUMURI LOCALE COMUNA NANESTI
- Număr anunț
- DA41007389
- Autoritate contractantă
- COMUNA NANESTI (CONSILIUL LOCAL NANESTI) (CUI 4350548)
- Furnizor / câștigător
- GENDAV SRL (CUI RO21286399)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.396,41 RON
- Valoare atribuită
- 57.396,41 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 10:22
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.396,41 RON
din 57.396,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro