Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu geotehnic pentru obiectivul „Construire capelă funerară în loc. Fărășești, comuna Pietroasa”

Număr anunț
DA40996336
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4483838)
Furnizor / câștigător
CENCONSTRUCT S.R.L. (CUI RO18643351)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
14.08.2026 12:03
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.