Ofertă acceptată
Cumpărare directă
absorbante ptr CNS Alexandria
- Număr anunț
- DA41000037
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,40 RON
- Valoare atribuită
- 278,40 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:18
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
278,40 RON
din 278,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro