Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare și montaj aparat de aer condiționat 12.000 BTU

Număr anunț
DA41006706
Autoritate contractantă
Orasul Amara (CUI 4427889)
Furnizor / câștigător
COMFRIG SRL (CUI RO3353619)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.057,86 RON
Valoare atribuită
2.057,86 RON
Data publicării
18.08.2026 09:44
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.057,86 RON

din 2.057,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.