Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de conectare la internet stații de încărcare autoturisme electrice, comuna Gugești

Număr anunț
DA41007623
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Furnizor / câștigător
CANTON DISTRIBUTION SRL (CUI RO16041694)
Cod CPV
32412110-8 · Retea internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,45 RON
Valoare atribuită
826,45 RON
Data publicării
18.08.2026 10:35
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,45 RON

din 826,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.