Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale pentru lucrari de constructii

Număr anunț
DA41006258
Autoritate contractantă
COMUNA SINTEA MARE (PRIMARIA COMUNEI SINTEA MARE) (CUI 3519321)
Furnizor / câștigător
ANDRE-DAN SRL (CUI 24110329)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.122,73 RON
Valoare atribuită
3.122,73 RON
Data publicării
18.08.2026 09:19
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.122,73 RON

din 3.122,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.