Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente rețea și conectică (Switch-uri, mufe FTP, cablu HDM

Număr anunț
DA41007325
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelo Buzau (CUI 17197498)
Furnizor / câștigător
PANCRONEX SA (CUI RO4719476)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99,13 RON
Valoare atribuită
99,13 RON
Data publicării
18.08.2026 10:19
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99,13 RON

din 99,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.