Termen închis
Publicitate
Anulare anunt de publicitate nr. ADV1544327 din 18.08.2026 privind Achizitionarea de dispozitive inteligente mobile tip Tableta (tableta rigidizata)
- Număr anunț
- ADV1544327
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 08:33
- Termen limită
- 21.08.2026 12:23
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.