Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie combustibil

Număr anunț
DA41003652
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA TUFESTI (CUI 4874763)
Furnizor / câștigător
ELDOMIR SRL (CUI RO32548363)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
991,08 RON
Valoare atribuită
991,08 RON
Data publicării
17.08.2026 14:14
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991,08 RON

din 991,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.