Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicale de medicina muncii
- Număr anunț
- DA41010234
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- Societate Civila Medicala Carol Davila (CUI 17554108)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.590 RON
- Valoare atribuită
- 15.590 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:02
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.590 RON
din 15.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro