Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit seringa compatibil cu Injectomat NEMOTO 200 ml

Număr anunț
DA41009092
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
ZENMED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 16574751)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
18.08.2026 11:57
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.