Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 63,2% sub estimat
MiniCollect® Complete 0.25 / 0.5 ml K3E K3EDTA lavender cap
- Număr anunț
- DA41008456
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI RO8529458)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 276 RON 63,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2026 11:20
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
276 RON
din 750 RON estimat
63,2%
Adjudecat la 36,8% din estimat · economie 474 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.