Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDA FOLEY CU 2 CAI, PEDIATRICA, CU BALON 3-5 ML, CH 10, CH 6, CH 8= SEP 2026 MS=REF 36107=DF 177=P

Număr anunț
DA41006530
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,50 RON
Valoare atribuită
220,50 RON
Data publicării
18.08.2026 09:34
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,50 RON

din 220,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.