Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SONDA CANULA NAZALA ADMINISTRARE OXIGEN STERIL, ADULT= SEP 2026 MS=REF 36107=DF 177=POZ.752
- Număr anunț
- DA41005956
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI RO18035010)
- Cod CPV
- 33141640-8 · Drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 09:01
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro