Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERINGA CU AC 50 ML / SERINGA GUYON 100 ML CU AMBOU CONIC= SEP 2026 MS=REF 36107=DF 177=POZ.670,673

Număr anunț
DA41005184
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.012 RON
Valoare atribuită
2.012 RON
Data publicării
17.08.2026 18:02
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.012 RON

din 2.012 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.