Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale electrice
- Număr anunț
- DA41003417
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE SALUBRITATE CAMPIA TURZII SA (CUI 23503516)
- Furnizor / câștigător
- MAF MODS (CUI 37679262)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.165,63 RON
- Valoare atribuită
- 3.165,63 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:59
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.165,63 RON
din 3.165,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro