Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Arc elicoidal, torsion spring NSN 5360-01-266-4698 P/N 3825241
- Număr anunț
- DA41008697
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
- Furnizor / câștigător
- AVIOTRADE SERVICE SRL (CUI RO22211726)
- Cod CPV
- 37462150-0 · Arcuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.200 RON
- Valoare atribuită
- 9.200 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:33
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.200 RON
din 9.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro