Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator acumulator aspirator

Număr anunț
DA41002574
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE SECTOR 6 (CUI 46259209)
Furnizor / câștigător
ACTIV INDUSTRY SRL (CUI 22857728)
Cod CPV
31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
17.08.2026 13:00
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.