Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica centrale termice -2 bucati

Număr anunț
DA41010611
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Furnizor / câștigător
METROINSTAL CERTIFICARE S.R.L. (CUI 49171526)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130 RON
Valoare atribuită
1.130 RON
Data publicării
18.08.2026 13:22
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130 RON

din 1.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.