Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE DACIA DUSTER BV78PCC

Număr anunț
DA41009680
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
GTA QUICK MOVEMENTS S.R.L. (CUI 44106519)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.702,99 RON
Valoare atribuită
5.702,99 RON
Data publicării
18.08.2026 12:29
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.702,99 RON

din 5.702,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.