Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA41008651
- Autoritate contractantă
- Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
- Furnizor / câștigător
- GREEN EXPERT SRL (CUI RO17046738)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.647,06 RON
- Valoare atribuită
- 6.647,06 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 11:31
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.647,06 RON
din 6.647,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro