Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set recoltare urina (recoltor de 120 mL si tub 10 mL)
- Număr anunț
- DA41009255
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.700 RON
- Valoare atribuită
- 7.700 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:06
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.700 RON
din 7.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro