Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATRIALE CONSTRUCTII.
- Număr anunț
- DA41009174
- Autoritate contractantă
- ORAS BOLINTIN VALE - SERVICIUL DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC (CUI 14316136)
- Furnizor / câștigător
- ISC IMOB INVEST SRL (CUI RO31432750)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.278,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.278,52 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:01
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.278,52 RON
din 1.278,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro