Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alte materiale de intretinere

Număr anunț
DA41008356
Autoritate contractantă
COMUNA SANCRAIU (CONSILIUL LOCAL SANCRAIU) (CUI 5612868)
Furnizor / câștigător
SANITUR SRL (CUI 17191878)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.829,75 RON
Valoare atribuită
1.829,75 RON
Data publicării
18.08.2026 11:14
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.829,75 RON

din 1.829,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.