Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA PERFUZIE COMPATIBILA CU VOLUMAT AGILIA SI VOLUMAT MC AGILIA= SEP 2026 MS=REF 36107=DF 177=POZ.

Număr anunț
DA41007403
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
42122419-0 · Pompe pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.335 RON
Valoare atribuită
1.335 RON
Data publicării
18.08.2026 10:23
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.335 RON

din 1.335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.