Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAMPA CU 5 CANALE (ROBINET CU 5 CAI) = SEP 2026 MS=REF 36107=DF 177=POZ.650
- Număr anunț
- DA41005159
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,25 RON
- Valoare atribuită
- 133,25 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 17:12
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,25 RON
din 133,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro