Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Combustibil pentru chafing dish, set 2 buc, Hendi, galeata 2 x 4 kg
- Număr anunț
- DA41010151
- Autoritate contractantă
- COMUNA URZICENI (CUI 3963676)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,87 RON
- Valoare atribuită
- 324,87 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:56
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,87 RON
din 324,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro