Ofertă acceptată Cumpărare directă

Access Point Wireless Dual-Band, 1200M Wi-Fi 5 HIKVISION

Număr anunț
DA41009940
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Mircea Nedelciu" Fundulea (CUI 24018277)
Furnizor / câștigător
NEXTGEN SECURITY SYSTEMS S.R.L. (CUI 39070648)
Cod CPV
32522000-8 · Echipamente de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
18.08.2026 12:44
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.